Kız Sözü Akademi

Hızla değişen dünyada ihtiyaçlarımız, beklentilerimiz ve deneyimlerimiz de günden güne şekil değiştiriyor.

Bu hızlı akış içerisinde kendine nasıl bir gelecek kuracaksın?

Kız Sözü Akademi değişen dünyada, ihtiyaçlarını fark etmene, deneyimlerini artırmana, kişiliğini geliştirmene, hedeflerini belirlemene yardımcı olacak.

Yeni dünyanın cesur kadınları arasında yerini almak istiyorsan, sen de “Kız sözü” ver,kendinin en iyi versiyonu ol!

Peki nedir Kız Sözü Akademi?

Kız Sözü Akademi, AçıkBeyin’in katkılarıyla hazırlanan 2’şer saatlik seminerlerden oluşan 12 haftalık eğitim programını kapsar.

Sen de 18-25 yaş arasındaysan, ön lisans / lisans öğrencisi ya da mezunuysan ve kimlik & kişilik gelişimine katkı sağlamak ve farkındalığını artırmak istiyorsan, başvuru formunu doldurarak akademide yer alacak 250 kişiden biri olabilirsin!

Kız Sözü Hikayeleri

Albina Jan Şen ile Kız Sözü | Kadınlar Neler Yapabilir?

Ayşenur Palan ile Moda Tasarım Hakkında Her Şey | Kadınlar Neler Yapabilir?

Hilal Dalar ile Özel Çocuk Gelişimi | Kadınlar Neler Yapabilir?

Proje Paydaşımız ve Eğitmenlerimiz

AçıkBeyin ana konusu insan olan bir yayın ve eğitim kuruluşudur. AçıkBeyin, İnsanın Fabrika Ayarları (İFA) anlatısı üzerine temellendirilmiştir. Tüm dünya insanının dikkatini “gerçek sorunlara” ve “kalıcı çözümlere” çekmeyi temel mesele edinir. İnsanın Fabrika Ayarları (İFA), Prof. Dr. Sinan Canan’ın 20 yıla yakın bir süredir geliştirdiği, kapsayıcı ve anlaşılması kolay bir insanlık rehberidir. Sade ve anlaşılır bir anlatı olmasının yanı sıra, insanın doğru bir yaşam kurabilmesi, hayatını sağlıklı ve tatminkar bir şekilde yürütebilmesi için gereken bilgileri bir araya toplayan bir yaşam teorisidir. İFA bakış açısıyla, insana dair tüm meseleleri ve sorunları bambaşka bir açıdan görebilme ve daha önce fark edilemeyen sade çözümleri fark edebilme imkanı sağlar. AçıkBeyin programlarında, güncel ve doğru bilimsel bilgi ile kadim insanlık bilgeliğinin ortak ürünü olan anlatı ve içerikler ortaya konur. Eğitimler ise benzerleri başka kaynaklarda bulunamayacak özgün ve orijinal becerilerle ilgilidir. Teknik beceri (hard skill) ve kişisel gelişim (soft skill) eğitimlerinin ötesinde “öz beceri” (core skill) gelişimini hedefleyen eğitimler, insanın kendisine ve yaşamına yeni bir anlayışla bakabilmesini hedefler.


Katılım Koşulları ve Sıkça Sorulan Sorular

Hedefleri olan, hedefleri doğrultusunda koçluk almak isteyen 18 yaşından büyükler.

Katılım Koşulları

Programa kimler başvurabilir?

Belirsiz bir geleceğe hazırlanırken hedeflerini belirlemek, hızla değişen dünyada yerini almak ve bunun için kendini geliştirmek isteyen, ön lisans ve lisans öğrencisi veya mezunu olan 18-25 yaş arası kadınlar.

KATILIM KOŞULLARI DETAYI İÇİN TIKLAYINIZ…

Sıkça Sorulan Sorular

Evet, ön lisans ve lisans öğrencisi veya mezunu olan 18-25 yaş arası kadınlar programa katılabilir.

Hayır, programa seçildikten sonra herhangi bir ücret ödemen gerekmiyor.

kizsozu.com sitesi üzerinden başvuru formunu ve program özelinde hazırlanan anketi eksiksiz doldurman ve formun altındaki açıklamaları okuyarak onaylaman yeterlidir.

Basvurular 28.03.2022 saat 00.01’de başlayacak ve 06.04.2022 saat 23.59’a kadar devam edecek. Kazananların duyurusu ise 09.04.2022 tarihinde yapılacak.

Programa katılım için doldurduğunuz form üzerinden niceliksel bir değerlendirme AçıkBeyin tarafından gerçekleştiriliyor.

Evet, programa tüm şehirlerden katılım sağlayabilirsin.

Detaylar için "Proje Paydaşımız" alanını inceleyebilirsin.

Eğitimler toplam 12 haftalık bir süreyi kapsıyor. Her eğitim 2 saat olacak. Sonrasında yarım saat etkileşime açık şekilde uygulanacaktır. Eğitimler Molped ve AçıkBeyin tarafından tayin edilecek olan haftanın belirlenmiş bir günü ve saatinde internet üzerinden yapılacaktır.

Programa sadece katılım hakkı kazanan kişi katılabilir.

Katılımcıların 09.04.2022’de duyurulması sonrasında kendileriyle irtibata geçilerek Nisan ayı içinde başlayacak ve en geç 30.06.2022’e kadar tamamlanacak.

 • İFA – İnsanın Fabrika Ayarları - Prof. Dr. Sinan Canan
 • Bilimsel Düşünce - Prof. Dr. Sinan Canan
 • Dolunayın Özgür Kadınları - Op. Dr. Ayşe Duman
 • İletişim ve İfade Eğitimi - Nihal Şirin
 • İş Hayatında Kadın - Dr. Tuğba Aydın Öztürk
 • Bir Beynin İnşaası - Prof. Dr. Sinan Canan
 • Rezilyans - Prof. Dr. Zümra Atalay
 • Kişisel Markalaşma - Mustafa Can
 • Hipnotik Hikayeler - Op. Dr. Ayşe Duman
 • Çevik Yaşam - Mustafa Acungil
 • Aşık Beyin - Prof. Dr. Sinan Canan
 • Yeni Dünyanın Cesur İnsanı - Prof. Dr. Sinan Canan

0850 200 94 44 numaradan, +90 531 745 54 28 WhatsApp hattından veya kizsozu@hayat.com.tr mail adresinden bize ulaşabilirsiniz.